Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme


www.pembedirek.com dan verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ödeme imkanınız vardır. Kargo personeli sizden kapıda ödeme ile paketi teslim edebilir.

Ancak kapıda ödeme işlemini seçerseniz kasa sayfasında göreceğiniz gibi ekstra bir ücret ödersiniz.
Kredi kartı ve havale ile siparişlerde böyle bir durum söz konusu değildir.

 

Kapıda Ödemeli Siteler

 

Kapıda ödemeli sitelerin avantajları nelerdir.Kapıda ödemeli sitelerin en büyük avantajları kullanıcının tanımadığı bilmediği bir siteden alışveriş yapma deneyimi oluşturmasına sağladığı olanaktır.Müşteri ilk kez gördüğü ve çok beğendiği bir ürünü o siteden almak ister ancak güvenemez.Bu internet sitesinin müşteri adayına mutlaka kapıda ödeme seçeneğini sunuyor olması gerekir.

Eğer bu özellik o sitede varsa müşteri kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yapma işlemini gerçekleştirir ve ürününü güven içinde kapıdan alır.Ödemesini kapıya gelen kargo firmasına yaparak ürününü alır.Bu bir çok insanın kullandığı yönemdir.

Kapıda ödeme ile ürün satan sitelerin dezavantajları nelerdir.Kargo firmaları il ürün satan internet siteleri kapıda ödeme sistemi için anlaşma sağlarlar.Bu anlaşma içerisinde kargo elamanı müşterinin adresine gidecek ve firmanın ürününü müşteriye verirken bunun için ödeme talep edecektir.Ancak parayı aldıktan sonra anlaşmalı firmasına gönderirken banka harcamaları havale ücretleri gibi maddi işlemler ortaya çıkacağı için çoğu zaman kasa sayfasında bu müşterilere yansıtılmak zorundadır.

Ekstra bir maliyet ödememek için bizlerde kredi kartı ile alışveriş yapmayı önermekteyiz.Eğer içiniz rahat değilse ilk siparişi ekstra ödeme yapmayı göze alarak verebilir sonrasında size karşı güven veren bu siteden kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

Lütfen ürün alacağınız internet sitelerinden kapıda ödeme farkını istemediğiniz ile alakalı ricada bulunmayınız çünkü internet sitelerinin bu konuda yapabilecekleri hiç bir şey bulunmamaktadır.

Bizimde ilk kez müşterimiz olanların @ civarında bir kesimi alışverişlerini kapıda ödeme olarak yapmakta sonrasında kredi kartlarını sistemlere tanımlayarak kolayca işlem yapabilmekteler.