Xml Bayilik

Pembedirek.com iç giyim sektörünün kalbi İstanbul da yer alan deposu ve 5000 bini bulan ürün gamı ile xml bayilik vermektedir.

Bayimiz olabilmeniz için kriterlerimize uygun bir web siteniz olması gerekmektedir.

Gelişmiş Xml Sistemimiz sayesinde satışta bulunan tüm ürünlerin stokları anlık olarak güncellenmektedir.30 dakika içerisinde 5000 bin adetten fazla ürünü stok bilgileri, resimleri, ürün açıklamalarını kısacası satış için gerekli her şeyi sitenize eklemiş olursunuz.


Kargo süresi konusunda hem kendi müşterilerimize hemde bayilerimize karşı çok hassasız.Hızlı kargo bizim için her şeyden önce gelir.

Kargoları talepleriniz doğrultusunda size yada direk olarak müşterinize gönderimini sağlamaktayız.

 

Xml Veren Firmalar

Xml veren firmalardan bizi ayıran özellikler nelerdir neden tercih sebebi olmalıyız.

1- Xml veren firmalar üreticinin gönderdikleri bir adet kötü resim ile yetinerek bayilerine bu resimleri iletmekte ve onlardan bu şekilde satış beklemektedir.Pembedirek.co xml de ise tüm ürün resimleri 3 adet değişik açıklardan ve kendi stüdyosunda kendi mankenleri ile çekilmektedir.

2-Pembe direk bazı markalar hariç deposunda stoklu çalışmaktadır.Böylece bayilerimiz kendinden emin satışını yapar ve tükenen sorunlu ürün durumu çok nadir yaşanır.

3-Pembe direk ürünlerini %60 oranında kendi ürettirir bu nedenle pembe direk de olan çoğu ürünlere internette rastlayamazsınız.Müşterileriniz ürünleri başka siteler ile kıyaslayamazlar beğendilerse alırlar çünkü o ürün sadece sizde satılmaktadır.Bir de bunun üstüne en uygun fiyatı pembe direk ürünleri ile siz sunuyor olursunuz.

4-Pembe direk xml sisteminde günlerce kargo hazırlama gibi bir konu olamaz tüm siparişler aynı gün depomuzda bulunan sadece bize hizmet veren SÜRAT KARGO şubesine teslim edilir.


5-Kar marjları iç giyim sektöründe çok güzel olduğundan kısa sürede hızlı xml ürün yüklemesi ile kar edersiniz.


6-Şirket prosedürü gereği her hafta mevcut ürünlerin devamının stokları depomuza girerken %25 yeni ürünler eklenmesi zorunludur.Dolayısıyla bir çok yerden xml almak yerine pembe direk den xml bayiliği almak yeterlidir.Müşterileriniz sitenize her girdiğinde yeni ürünler ile karşılaşırlar.

7-Xml Bayilik Yıllık Ücreti 500 tl dir.Yalnızca pembedirek.com da gördüğünüz ürünlerin xml si verilmektedir.

İç Giyim Xml Bayilik

Son sözümüz sizin için en önemli olan 2 kriter iç giyim ürünlerinin fiyat farklılıkları bayisine ve ya müşterisine hızlı ürün teslimatı yapan xm bayilik alabileceğiniz bir firma.Bunu bulduğunuzda para kazanmanız çok daha kolay.